2016-12-30

BLOG-WITAMY W POLSCE

To blog przeznaczony dla pracodawców w Polsce szukających ludzi do pracy. Będę się tutaj dzielił spostrzeżeniami, zjawiskami i obserwacjami dotyczącymi zarówno działania portalu jak i współpracy pomiędzy nami, obywatelami Ukrainy i polskimi pracodawcami. Jako, że mam wprawę w pisaniu jak i wciąż się uczę zapewniam co do kilku aspektów.

Blog:

  1. Nie będzie zmyślony.
  2. Nie będzie tubą propagandową.
  3. Będzie skarbnicą wiedzy unikalnej dla pracodawców, partnerów, pracowników.
  4. Sugestią w jaki sposób zadbać o własny interes.
  5. W jakimś sensie być może też podpowiedzią, a także wskazówką.

Zaznaczam na wstępie, że nie to nie jest wymuskany frazeologicznie i gramatycznie projekt, który ma na celu słowem zachwycić odbiorców. Czyli jeśli coś będzie nie tak gramatycznie i stylistycznie to z wyprzedzeniem proszę o wyrozumiałość.  Będę pisał jasno, czytelnie i konkretnie nie wpadając w niepotrzebne treści.

 

POWOLI

 

Od kilkunastu dni obsługuję infolinię. Dzwonią ludzie z różnych regionów i miast. Bywa, że słyszę-nie działa!!!!Mój profil nie działa!!!!Okazuje jednak, że zasada festina lente czyli śpiesz się powoli sprawia, że jednak działa. Czyli na spokojnie. Krok po kroku. Próbujemy. Raz. Drugi i trzeci. Jak nie zaskoczy to wtedy zgłaszamy temat (info@pracadlaukrainy.pl), aby odblokować jeśli faktycznie coś na łączach jest nie tak. Zatem przekaz na dziś jest taki.

 

Najpierw wczytaj się. Zapoznaj z narzędziem. Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń, albo pisz.  Na ile to możliwe postaramy się szybko rozwiązać problem. Jeśli dłużej to też damy znać. Na dziś dziękujemy za zaufanie i sugestie. Zapłacisz masz dostęp. Takie pytanie już padło. Czy to nie jakaś ściema. Projekt wydumany, który chce od was wyłudzić kasę. Wręcz przeciwnie, chce abyś mógł zaoszczędzić.  Z naszej strony 10 procent idzie na wsparcie. Nie ważne jakie i kogo. Jak wspomniałem w punkcie 2. O pewnych rzeczach się po prostu nie pisze.  Czyli witamy w wirtualnym urzędzie pracy gdzie papierologii-nie stosujemy. Nowe wpisy-raz w tygodniu. Zapraszam i pozdrawiam serdecznie życząc udanych relacji.

I jeszcze jedno. W panelu strefa pracodawcy jest zamieszczony filmik instruktażowy jak się zalogować.

 

Pozdrawiam.

Daniel Dziewit, autor bloga Witamy w Polsce, właściciel portalu pracadlaukrainy.pl