Szukasz pracownika? \ Шукаєш працівників

Większość firm planuje w tym roku rozwinąć działalność i zwiększyć zatrudnienie, dla tego rekrutacja już teraz jest bardzo ważna. Portal pracadlaukrainy.pl to nie Agencja, a firma która kojarzę polskich pracodawców i pracowników z Ukrainy. 

Portal jest tak pomyślany, aby zarówno poszukujący pracy jak i ten kto szuka pracownika spotkali się w realu. Zależy nam na tym, aby skojarzyć obie strony. Wiemy, że czas goni i z reguły brakuje go, aby przeczytać regulamin. Dlatego przypominamy-zanim dokonasz płatności sprawdź czy są osoby, których szukasz z konkretnych branż. Wejdź w wyszukiwarkę w "szukaj" w odpowiednią branżę, region i miasto i zobacz czy jest osoba lub osoby, których szukasz. Mamy w bazie już ponad 3000 osób, które są gotowe podjąć pracę w Polsce. Z przeróżnych branż i z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Zatem szukaj pracownika razem z nami. To co jest ważne to fakt, że z każdym dniem powiększa się grono osób, które chcą w Polsce pracować. Już niebawem profile będą zmodyfikowane o dodatkowe informacje takie jak posiadanie Karty Polaka, wiza-jej czas trwania czy pozwolenia na pracę. Chodzi o to, aby pracodawca wiedział na jakim etapie są formalności związane z legalnym pobytem w Polsce.

 Bardzo prosimy też po wykupieniu Abonamentu zamieszczać ogłoszenia. My mamy mailing i to pomaga szybko znaleźć pracownika z Ukrainy. Oprócz tego Państwa ogłoszenie pojawi się na  Fanpage - Facebook, Instagram, Twitter i VK…co też pomaga szybko wyszukać chętnych do pracy

Як працює сайт? Це не Aгенція, а віртуальний Центр зайнятості, який допомагає познайомити роботодавця з працівником без посередників. Для того, щоб знайти роботу в Польщі необхідно лише зареєструватись лише на сайті pracadlaukrainy.pl! 

Ідея сайту полягає в тому, щоб працівник має можливість безкоштовної реєстрації,  а роботодавець читаючи РЕЗЮМЕ, хотів запросити його на роботу. Детальна інформація в профілю допомагає власнику фірми зрозуміти на якому етапі (віза, перебуває в Польщі, навчання) знаходиться його майбутній працівник.

Тепер у профілях міститься додаткова інформація, така як рівень володіння мовами, термін дії візи, чи це студент чи є Карта тимчасового перебування або Карта Поляка.

Роботодавцям ми рекомендуємо скористатись нашою пошуковою системою. 
Введіть Галузь-Профісія - Воєвудство-Місто і "пошук" 

На нашому сайті зареєстровано понад 3000 осіб, які хочуть працювати в Польщі. Ці люди мають великий професійний досвід роботи у різних галузях і бажання працювати.

Шукайте працівників разом з нами.