Opiekunka osób starszych

branża: Usługi

Myszków

Mieszkanie: TAK

Wyżywienie: TAK

Wynagrodzenie od 2500.00

Opis

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) poszukuje dla swojego klienta pracowników- mogą być osoby z Ukrainy -
na stanowisko ;
OPIEKUN OSÓB STARSZYCH.

Miejsce pracy: Myszków Dom Opieki "EDEN"

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- opieka nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi,
- wykonywanie czynności związanych z pomocą higieniczno-pielęgnacyjną mieszkańców,
- pomoc w dostarczeniu i spożywaniu posiłków ,
- wsparcie mieszkańca w codziennych sytuacjach,toaleta,
- uczestniczenie w procesie aktywizacji mieszkańca

Wymagania

Wymagania:
- wysokie poczucie odpowiedzialności, empatii, cierpliwości
- punktualność,
- mile widziane wykształcenie kierunkowe - opiekun medyczny lub ukończony kurs dla opiekunów osób starszych.
- doświadczenie zawodowe w pracy z osobami starszymi, wolontariat.

Oferujemy

ZAPEWNIAMY
- pracę w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę (nieograniczone możliwości podejmowania dyżurów, elastycznie względem możliwości Opiekuna)
- miła atmosferę i wsparcie zespołu, wparcie merytoryczne,
- wsparcie personelu,
- stały rozwój i zwiększanie swoich kompetencji przy pomocy systemu szkoleń i warsztatów organizowanych dla personelu firmy,
-całodobowe bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie.
- atrakcyjne i regularne wynagrodzenie.

Kontakt

577860280