Inżynier ds. Sprzedaży

branża: Logistyka

Kraków ( Polska) /Ukraina

Wynagrodzenie zł

Opis

ISL Sp. z o.o. to polska firma, która od 18 lat specjalizuje się we wdrażaniu oraz produkcji automatycznych systemów magazynowych tj. regały windowe Lean-Lift , regału  karuzelowe Rotomat, regały Logitower na blachy i ciężkie towary. Rozwiązania szczególnie dedykowane dla szerokiej logistyki i produkcji m.in. do składowania i kompletacji w magazynach,  w działach utrzymania ruchu, narzędziowniach oraz wielu innych miejscach, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, ergonomia oraz szybkie wydawanie towarów.  Zatrudniamy ponad 60 osób, posiadamy biura w Krakowie (centrala), Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy. więcej informacji na www.isl.pl

Opis stanowiska pracy:

·         Sprzedaż i wdrażanie systemów regałów automatycznych dla magazynów i produkcji (regały automatyczne Lean-Lift, Rotomat, LogiTower)

Obowiązki:

·         Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz dbałość o podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami

·         Opracowywanie projektów/ rozwiązań w oparciu o dostępne technologie regałów automatycznych

·         Realizacja i udział w sprzedaży innowacyjnych rozwiązań

Wymagania

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe techniczne

·         Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego oraz języka polskiego

·         Mile widziana znajomość języka angielskiego

·         Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, w przyszłości możliwość pracy na Ukrainie

·         Umiejętność organizacji pracy

·         Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, sprzedaży, wdrożeń

·         Nastawienie na realizację celów biznesowych

·         Wysokie zdolności komunikacyjne

·         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, w tym zysku dla firmy

·         Samochód służbowy, laptop i telefon

·         Interesujący pakiet benefitów

·         Szerokie możliwości rozwoju

·         Pracę w międzynarodowym środowisku

·         Różnorodność branż i zastosowań, czyniąc pracę ciekawą i pasjonującą

 Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres: rekrutacja@isl.pl, 609867706

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISL a sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Skrajna 3B na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku) .), oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną."

Administratorem Twoich danych jest spółka ISL Sp. z o.o. z . z siedzibą w Krakowie, Skrajna 3B. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji przez okres trwania rekrutacji (maksymalnie 12 miesięcy) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Cofnięcie zgody możliwe jest w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres: rekrutacja@isl.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Kontakt

rekrutacja@isl.pl