Monter kadłubów okrętowych / Сборщик корпусов судов

branża: Рrzemysł ciężki

Gdynia

Mieszkanie: TAK

Wynagrodzenie od 20.00 do 26.00

Opis

     Zakres obowiązków:

  • prefabrykacja i montaż elementów stalowych statku,
  • montaż elementów według rysunku technicznego,
  • wykonywanie prac remontowych kadłuba jednostek pływających,
  • prace z użyciem sprzętu służącego do transportu pionowego i poziomego.

       Обязанности:

               ·  cборка корпусов металлических судов

               ·  выполнение ремонтных работ на корпусе судов,

               ·   работa с использованием оборудования для вертикального и горизонтального транспорта.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w branży stalowej,
  • uprawnienia do cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego (możliwość uzupełnienia uprawnień),
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej

Требования:

4-6 разряд, опыт работы в судостроении, наличие подтверждающих документов по специальности, чтение чертежей, желательно наличие морского регистра (если нет то обучение и аттестация)

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, konkurencyjne w branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży stoczniowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, dofinansowanie do wczasów).
  • mieszaknie

Мы предлагаем:

       трудовой договор

       возможность профессионального развития и накопления опыта в судостроительной отрасли,

       привлекательный социальный пакет (ваучеры)

       жилье

Kontakt

biurohr.banszewski@gmail.com