Spawacz / Сварщик МИГ-МАГ

branża: Рrzemysł ciężki

Gdynia

Mieszkanie: TAK

Wynagrodzenie od 18.00 do 26.00

Opis

Zakres obowiązków:

      Spawanie konstrukcji oraz elementów stalowych

Обязаности

      Сварка стальных конструкций методами MIG-MAG 135-136 в различных положениях.
      Толщины металла 10-80 мм. Сварка стыковых и угловых швов (BW) и (FW). Сварка под ультразвук (UT) и рентген (RT).

Wymagania

Wymagania:
• uprawnienia spawalnicze (certyfikat)
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• podstawowa znajomość języka polskiego - mile widziana

ТРЕБОВАНИЯ:
• мужчины от 25 до 50 лет;
• от 2 лет опыта работы методом MIG 135, опыт сварки порошковой проволокой MIG 136;
• наличие международного сертификата (TUV SUD, TUV NORD, TUV RHEILAND) будет преимуществом.
• знание польского будет преимуществом.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, konkurencyjne w branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży stoczniowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, dofinansowanie do wczasów).
  • mieszaknie

Мы предлагаем:

       трудовой договор

       возможность профессионального развития и накопления опыта в судостроительной отрасли,

       привлекательный социальный пакет (ваучеры)

       жилье

Kontakt

biurohr.banszewski@gmail.com