Elektryk / Электрик

branża: Рrzemysł ciężki

Gdynia

Mieszkanie: TAK

Wynagrodzenie od 18.00 do 24.00

Opis

Obowiązki:

  • dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji,
  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych,
  • instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw,
  • układanie przewodów.
  • Электрик. Ставка: от 18-24 злотых в час в зависимости от опыта

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość instalacji elektrycznych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • ukończona minimum szkoła średnia o profilu technicznym.
  • Требование: электрики с документами, подтверждающими квалификацию. Обязательно опыт работы и коммуникативный польский.
  • Условие; на первые 3 месяца договор злеценя. На следующие месяцы - условие трудовой договор . Виза полугодовая. Наилучший вариант, чтобы была открыта по нашему приглашению ( тогда люди не сидят без работы и не ожидают приглашения) - Возраст до 55 лет - Рабочая одежда выдается
  • Рабочие часы: пн- пт 10-12, суб- 6 часов

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, konkurencyjne w branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży stoczniowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, dofinansowanie do wczasów).
  • mieszaknie

Мы предлагаем: трудовой договор,возможность профессионального развития и накопления опыта в судостроительной отрасли, привлекательный социальный пакет (ваучеры), жилье

Kontakt

biurohr.banszewski@gmail.com