OPERATOR MASZYN

branża: Produkcja

Kobyłka k. Warszawy

Wynagrodzenie zł

Opis

Główny zakres obowiązków:

1. Obsługa maszyn oraz wstępna kontrola jakości wyprodukowanego wyrobu.

2. Prowadzenie zapisów produkcyjnych według wytycznych pracodawcy.

3. Stosowanie się do dokumentacji technicznej oraz wymagań klienta.

4. Nadzór nad procesem produkcyjnym według wytycznych pracodawcy.

Wymagania

1. Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.

2. Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym.

3. Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

4. Chęci do rozwijania swoich umiejętności.

5. Mile widziane doświadczenie techniczne.

Oferujemy

1. Umowę na pełen etat.

2. Możliwość rozwoju oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji.

3. Wynagrodzenie stałe plus system premiowy.

Kontakt

biuro@mesgum.pl