Magzynier / Operator wózka widłowego

branża: Produkcja

Porąbka

Wynagrodzenie zł

Opis

Nasza Drukarnia istnieje od 1995 roku. Oferujemy druk offsetowy konwencjonalny, rolowy druk cyfrowy, jak również drukowanie w technologii UV. Dzięki ciągłemu rozwojowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu postawionemu nam zadaniu, począwszy od przygotowania do druku, poprzez druk, uszlachetnianie, procesy introligatorskie, po dostarczenie gotowego produktu do Klienta.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier / operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

·        rozładunek / załadunek aut

·        obsługa programu magazynowego, wystawianie dokumentów magazynowych ( WZ/PZ )

·        dostarczanie i wydawanie towaru na obszar produkcyjny

·        przeprowadzanie inwentaryzacji

·        czynności związane z utrzymaniem magazynu

Wymagania

Nasze oczekiwania:

·        preferowane osoby z uprawnieniami UDT do obsługi wózka widłowego

·        doświadczenie na stanowisku

·        wysoka motywacja do pracy

·        dobra organizacja pracy

·        solidność, dokładność

·        dyspozycyjność – praca zmianowa od poniedziałku do piątku

Oferujemy

Oferujemy:

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·        stabilne i długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

·        atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

·        przyjazną atmosferę pracy

Kontakt

jf@dtldruk.pl