DRUKARZ OFFSETOWY

branża: Drukarnia

Porąbka

Mieszkanie: TAK

Wynagrodzenie zł

Opis

Nasza Drukarnia istnieje od 1995 roku. Oferujemy druk offsetowy konwencjonalny, rolowy druk cyfrowy, jak również drukowanie w technologii UV. Dzięki ciągłemu rozwojowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu postawionemu nam zadaniu, począwszy od przygotowania do druku, poprzez druk, uszlachetnianie, procesy introligatorskie, po dostarczenie gotowego produktu do Klienta.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·        obsługa i ustawianie maszyn drukujących

·  terminowa realizacja zleceń wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymaganiami jakościowymi i wydajnościowymi

·        przygotowywanie materiałów do produkcji

·        obsługa maszyn zgodnie ze standardami technologicznymi oraz jakościowymi

Wymagania

Nasze oczekiwania:

·      doświadczenie w pracy na stanowisku Drukarza

·      mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn drukujących KBA Rapida, HP Indigo lub MIYAKOSHI

·        dobra organizacja pracy

·        umiejętność pracy w zespole

·        solidność, dokładność

·        dyspozycyjność – praca zmianowa od poniedziałku do piątku

Oferujemy

Oferujemy:

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·        stabilne i długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

·        atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

·        przyjazną atmosferę pracy

Kontakt

jf@dtldruk.pl