Pracownik Biurowy, Handlowiec okolice Rzeszowa

branża: Produkcja

Opis

EUROPAK jest firmą opakowaniową z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. Poszukujemy pracownika biurowego z bardzo dobrą znajomością języka polskiego.

Zakres obowiązków:
Do zakresu obowiązków należy: analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji, określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców, działania zmierzające do pozyskania nowych klientów, prezentację oferty produktu, realizacja zamówień ze strony klientów (dostawę towaru), dbanie o budowanie i utrzymanie więzi z istniejącymi klientami firmy oraz utrzymanie z nimi dobrych relacji, prowadzenie rozmów handlowych z klientami, prowadzenie bazy danych klientów, sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- prawo jazdy kategorii B
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows, pakiet Microsoft Office). Nie wymagana ale bardzo mile widziana obsługa Corel Draw.
- bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka polskiego
- zaangażowanie

Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu oraz legalne zatrudnienie. Teren zakładu pracy znajduje się bardzo blisko od granicy ukraińsko – polskiej (1 godz. 30 min drogi do przejścia w Korczowej, 1 godz. 40 min do przejścia w Medyce)

Wystawiamy zaproszenia, ale w zamian oczekujemy uczciwości. Jeśli osoba nie zgłosi się do miesiąca czasu to zaproszenie zostaje anulowane.

Więcej informacji:
Wiesław Piela EUROPAK
tel. +48 530 400 190
mail: praca@europak.pl
38-120 Czudec
ul. Ceramiczna 3

Kontakt

+48 530 400 190, praca@europak.pl