Monter układów elektropneumatycznych

branża: Produkcja

Janki koło Warszawy

Opis

Festo to  światowy lider w branży automatyki i pneumatyki  przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 18 000 pracowników i posiada kilkaset lokalizacji na wszystkich kontynentach.

 Opis stanowiska:

           prowadzenie prac montażowych mechanicznych, pneumatycznych i elektrycznych na podstawie  dokumentacji wykonawczej i instrukcji  montażowych oraz dokumentacji technicznej

  • obsługa i  korzystanie z narzędzi montażowych i pomiarowych

  • przekazywanie informacji zwrotnej dotyczącej dokumentacji i listy części

 Wymagania:

  • minimum 2  lata doświadczenia zawodowego

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • umiejętność  czytania dokumentacji wykonawczej i instrukcji  montażowych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych i pneumatycznych (warunek konieczny)

  • doświadczenie w montażu szaf elektromechanicznych dedykowanych do automatyki przemysłowej

  • wysoka kultura osobista, wytrwałość,  dokładność i rzetelność,  umiejętność pracy w zespole, organizacja stanowiska pracy, otwartość

  • umiejętność przekazywania  zdobytych informacji wewnątrz organizacji

  • uprawnienia SEP (mile widziane)

 Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • bogaty pakiet socjalny (w tym możliwość bezpłatnego dojazdu do pracy busem z Centrum W-wy do siedziby w Jankach)

  • stabilność zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)

  • pracę jednozmianową w godz. 8:00-16:00

  • możliwość osobistego rozwoju oraz poszerzenia swoich umiejętności

Kontakt

rekrutacja@festo.com

Festo Sp. z o.o.