Elektryk / monter

branża: Produkcja

Opis

Wymagania:

  • Praca w firmie specjalizującej się w produkcji agregatów prądotwórczych.
  • Montaż elementów w agregatach prądotwórczych.
  • Dokładność i cierpliwość.
  • Chęć nauki i rozwoju.
  • Praca na hali.

Obowiązki:

  • Doświadczenie: min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Dyspozycyjność oraz sumienność w pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w stabilnej firmie z 30-letnią tradycją.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

Opis dodatkowy

CV proszę przesyłać na adres k.ciosinska@pezal.com z dopiskiem "Monter lub Elektryk