Mechanik samochodowy

branża: Usługi

Opis

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w mechanice precyzyjnej mile widziane

- doświadczenie w naprawach układów wtryskowych - pomp wtryskowych i wtryskiwaczy będzie dodatkowym atutem

- znajomość systemu działania układów wtryskowych silników Diesla

- chęć do nauki zagadnień związanych z naprawami pomp wtryskowych

- znajomość mechaniki pojazdów będzie dodatkowym atutem

- umiejętności organizacji miejsca pracy

- dyspozycyjność

- podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

- skrupulatność w prowadzeniu napraw

- umiejętność zachowania absolutnej czystości na stanowisku pracy

- poszukujemy kandydatów chętnych do wieloletniej współpracy

Obowiązki:

- naprawa pomp wtryskowych rotacyjnych, mechanicznych oraz ze sterowaniem elektrycznym

- naprawa pomp wtryskowych systemu common rail

- naprawa wtryskiwaczy mechanicznych i typu common rail

Oferujemy:

- praca na pełen etat

- od poniedziałku do piątku

- szkolenia specjalistyczne z zakresu napraw pomp i podzespołów

Opis dodatkowy

CV proszę przesyłać na adres p.dudko@pezal.com