Praca "pod choinkę" \ Робота " під ялинку"

Serwis Autoconsult - це компанія з 25-річним досвідом ом роботи на
автомобільному ринку.
Ми надаємо професійне,  обслуговування в автосервісі вантажівок  та напівпричепів.
Завдяки динамічному розвитку ми шукаємо працівника на посаду:
АВТОМЕХАНІКА
Місце роботи: PRUSZCZ GDAŃSKI
Обов'язки:
* діагностика та ремонт вантажних автомобілів та напівпричепів,
* надання інформації про те, в якому стані автомобіль і скільки часу необхідно на його ремонт,
Ми очікуємо:
* досвід роботи авто механіка,
* готовність до навчання і розвитку
* самодисципліна,
* додатковою перевагою буде наявність водійських прав категорії категорія C
Гарантуємо:
* трудовий договір,
* Робота в динамічній команді, в компанії зі стабільною позицією на
ринку
* Приваблива система оплати праці
* дуже хороші умови праці;
* житло та дозвіл на працевлаштування у Польщі.
Зацікавлених осіб просимо надсилати резюме на адреси: marketing@autoconsult.com.pl з приміткою: MECHANIK.
Якщо у вас виникли запитання, зателефонуйте нам +48 660 794 610.

Serwis Autoconsult to firma z blisko 25 letnim doświadczeniem na
rynku motoryzacyjnym.
Zajmujemy się profesjonalną obsługą serwisową samochodów
ciężarowych i naczep.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, NACZEP I PRZYCZEP
Miejsce pracy: PRUSZCZ GDAŃSKI
DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA BĘDZIE NALEŻAŁO:
* diagnoza i naprawa pojazdów ciężarowych i naczep,
* przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów,
OD NASZEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:
* doświadczenia w zawodzie mechanika pojazdów ciężarowych,
* zaangażowania w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności
zawodowych,
* dobrej organizacji pracy własnej,
* dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. C
NASZYM PRACOWNIKOM ZAPEWNIAMY:
* umowę o pracę,
* pracę w profesjonalnym zespole, w firmie, o stabilnej pozycji na
rynku,
* atrakcyjny system wynagrodzenia,
* bardzo dobre warunki pracy,
*  zakwaterowanie oraz pozwolenie na pracę na terytorium Polski.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV na adres:
marketing@autoconsult.com.pl z dopiskiem: MECHANIK.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 660 794 610.